Dołącz do retreatu Taoistycznej Jogi

Zapraszamy Cię na 6 dni fascynującej podróży, podczas której zgłębisz głęboką mądrość taoistyczną i nauczysz się praktycznych technik, które pomogą Ci osiągnąć harmonię, zdrowie i równowagę w codziennym życiu.

Poczujesz wielką różnicę 

Techniki wpłyną korzystnie, nie tylko na Twój poziom energii, ale także na ogólne samopoczucie. Podczas tego wyjątkowego wyjazdu będziesz mieć okazję zintegrować ciało, umysł i energię, co może przynieść pozytywne zmiany, które staną się naturalną częścią Twojego życia.

Rozpocznij Swoją Podróż

Zarezerwuj swoje miejsce na sierpniowym retreatcie i pozwól sobie na niezapomniane doświadczenie transformacji osobistej. Zacznij swoją podróż ku pełnej harmonii ze sobą, naturą i otoczeniem już teraz!

Dołącz do nas i odkryj, jak Taoistyczna Joga może zharmonizować Twoje życie!

W programie

Codzienny czas warsztatów i aktywności (min. 6 h. dziennie) i swobodny czas na ich integrowanie w sobie. Wyjazd ma charakter odosobnienia, czyli wyrwania się z pętli codziennych nawyków, aby zanurzyć się w sobie, chwili i naturze. Łączyć będziemy techniki rozwojowe i sesje pracy grupowej z czasem indywidualnej kontemplacji. Nie zabraknie też tańca, ruchu, zabawy, eksploracji i praktyki w przyrodzie oraz wieczornych rytuałów i celebracji.

Pomiędzy praktykami 

Zatapiamy się w naturę w przepięknym miejscu z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew, pełnym energii i mocy. Przestrzenie są wystarczająco komfortowe, aby odnaleźć w nich przyjemność pobytu, a jednocześnie na tyle surowe, aby ten pobyt dawał okazję do wycofania się w siebie.

Wykorzystamy

Moduł Taoistycznej Jogi: Fundamenty praktyk energetycznych mistrzów Tao

Holistyczna droga harmonii ze sobą, naturą i otoczeniem. 

Więcej informacji o tym kursie tutaj

Szczególny nacisk położymy na:

Zobacz program kursu:  tutaj...

Praktyki Taoistycznej Jogi sięgają korzeniami ponad 5 tysięcy lat wstecz, do głębokich tradycji Taoistycznych. To, co obecnie uważane jest za najważniejsze, to fakt, że tradycje te przetrwały próbę czasu i udowodniły swoje korzyści dla kondycji ludzkiej na wielu poziomach. To z nich wywodzi się m.in. Tai Chi, Qigong, Dao Yin, Akupunktura i wiele metod medycyny chińskiej, a także Feng Shui i Tao Seksu. Dziś ta starożytna taoistyczna praktyka jest dostępna dla każdego, kto szuka witalności, równowagi i spokoju w swoim życiu. Jej skuteczność tkwi w swobodnym krążeniu energii, co pomaga uzyskać maksymalne korzyści zdrowotne. Przeczytaj pełen artykuł o Taoistycznej Jodze

Podczas wyjazdu zdobędziesz wiedzę z zakresu

Ponadto otrzymasz

Możesz też zdobyć certyfikat instruktora

Na koniec restartu otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenia kursu. Po nabraniu odpowiedniego doświadczenia we własnej praktyce, możesz przystąpić do egzaminu i uzyskać certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć Taoistycznej Jogi w ramach programu Tao Arte. Szczegóły zawsze ustalane są indywidualnie z Włodzimierzem Wilczkowskim.

Dla kogo jest ten wyjazd - Dla Ciebie. 

Nie ma znaczenia czy stawiasz pierwsze kroki na drodze rozwoju poprzez Taoistyczną Jogę czy też masz już doświadczenie w Taoistycznych technikach. Retreat prowadzony przez doświadczonego nauczyciela to okazja, aby zarówno poznać jak i doskonalić się w praktyce. Będziesz praktykować i doświadczać na poziomie na jakim poczujesz gotowość. Retreat to też doskonała okazja na poszerzenie warsztatu o praktyki Tao dla rehabilitantów, terapeutów i instruktorów pracy z ciałem.

Gdzie

Przebywać będziemy w nowopowstającym ośrodku rozwojowym „Zamiasto”. To bardzo nieoczywista przestrzeń starej fabryki ceramiki, tworzona przez artystyczne dusze.

Do dyspozycji mamy cały, już ukończony, duży dom, który będziemy dzielić wspólnie. Jest w nim salon z kominkiem, kuchnia, 5 łazienek i 5 sypialni oraz duży ogród z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew, pomostem oraz wolnostojącą sauną opalaną drewnem. Korzystać będziemy również powstających pomieszczeń fabryki, gdzie do dyspozycji będziemy mieli salę do ćwiczeń, dużą sypialnię oraz toalety i prysznice.

Jest też przestrzeń, gdzie można postawić namiot i wygodnie korzystać z zaplecza sanitarnego w sali.

Pokoje są wieloosobowe i mieszane. Bez wyraźnego wskazania nie rozróżniamy ich ze względu na płeć.

Strona ośrodka

Cena

Na cenę Twojego wyjazdu składa się suma opłat za wyżywienie, zakwaterowanie oraz program warsztatowy.

Wyżywienie i zakwaterowanie w: (wybierasz spośród) 

oraz


bądź

1200 zł – (cena obniżona dla studentów Tao Arte)

Otrzymujesz


a ponadto:


Warsztaty prowadzi Włodzimierz Wieliczkowski

 

Włodzimierz Wieliczkowski

Nauczyciel Taoistycznej Jogi z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem

Założyciel

Tao Arte - Taoistycznej Szkoły Świadomego Życia

 Przeczytaj pełną biografię

 

Lokalizacja

adres: Gostkowo 21, 07-215 Obryte

Wybierając adres w nawigacji koniecznie wpisz kod pocztowy 07-215 i upewnij się, że jedziesz do Gostkowa nad Narwią. Nawigacja ma duży problem ze nalezieniem adresu i prowadzi do innej miejscowości.


Zapisy

Aby zapisać się na wyjazd wypełnij formularz google, dostępny pod poniższym linkiem. Znajdziesz tam też wszystkie informacje dotyczące terminów, zaliczek i sposobów płatności.